Вітання з Новим 2019 роком!

Шановні колеги та студенти історичного факультету.

Прийміть щирі вітання з Новим 2019 роком! Нехай рік Новий принесе усім нам мир, спокій, злагоду!

Сподіваємося, що 2019 рік буде щедрий на наукові здобутки та відкриття. Нехай він буде сприятливим для наукової праці і науково-педагогічних працівників, і магістрантів, і студентів.

У найближчій перспективі лабораторії і кафедри історії України – проведення 19 лютого 2019 р. студентської наукової конференції «Україна крізь віки (до 450-річчя Люблінської унії та 100-річчя Соборності Української держави)». Запрошуємо до участі у конференції. Матеріали учасників конференції будуть опубліковані у збірнику.

А 27 березня 2019 р. буде проведено історико-біографічну конференцію «Уманщина в іменах». Теж запрошуємо до співпраці та інформуємо, що оформлені за відповідними вимогами матеріали будуть опубліковані у науковому журналі «Уманська старовина», який індексується в науковометричній базі Index Copernicus.

Зичимо усім натхнення та наукових здобутків.

Щастя, здоров’я, радості у Новому році!

З найкращими побажаннями

керівник лабораторії Тетяна Кузнець