Відбулась презентація історико-краєзнавчих досліджень Владислава Давидюка

З нагоди Дня Гідності і Свободи України у конференц-залі заповідника ДІАЗ «Стара Умань» відбулась презентація нових краєзнавчих збірок директора ДІАЗ «Стара Умань», члена науково-дослідної лабораторії «Історичне краєзнавство Уманщини» Владислава Давидюка.

Завідувач лабораторії доктор історичних наук, професор Тетяна Кузнець звернула увагу учасників дійства на важливість копіткої праці Владислава Мироновича для збереження історичної пам’яті про минуле нашого краю та виступила у ролі модератора заходу.

Автор дослідження розповів про копіткий процес збору і опрацювання інформації та як саме створювалися книги. Владислав Миронович презентував безліч цікавих фактів про вулиці Умані. Захоплююча екскурсія супроводжувалася демонстрацією історичних фотографій та світлин воєнних і повоєнних часів, що наочно ілюстрували, як змінювався вигляд будівель вулиць міста.

Викладач кафедри всесвітньої історії та методик навчання доцент Зоя Возна розповіла про роботу з дослідженнями Владислава Давидюка студентів історичного факультету, зокрема про реалізацію проекту театралізованих екскурсій «VitaStreet».

Наприкінці зустрічі гості висловили слова вдячності автору книг Владиславу Давидюку, а також побажали натхнення й успіхів у подальшій діяльності.

Всі книги, які є результатом багаторічного дослідження історії вулиць нашого міста. Збірки поповнили бібліотечні фонди міських бібліотек та шкіл, а також наукових бібліотек навчальних закладів міста. Тож всі бажаючі можуть скористатися і пізнати таємниці історії міста Умань.