Про найголовніше…(запитували майбутні педагоги у досвідчених). / Уклад. Кузнець Т.В., Скус О.В., Кукуруза А.В.] – Умань: ВПЦ “Візаві” (Видавець «Сочінський М.М.»), 2018. – 121 с.

Збірка усноісторичних матеріалів включає більше п’ятдесяти фрагментів бесід студентів історичного факультету з досвідченими педагогами міста Умані. Майбутні педагоги досвідченим ставили багато питань, серед яких було зацікавлення і життєвим шляхом, і освітою, і стажем роботи, і нинішніми заняттями тощо. Але найголовніше, що хотіли випитати студенти, це секрети пеВдагогічної праці, секрети успіху і задоволення від професії. Досвідчені педагоги мали нагоду згадати свою молодість, свій перший урок і багато чого цікавого. Секретами професії поділились.
В узагальненому вигляді получився діалог поколінь про вічні цінності педагогічної праці: любов до учнів, знання свого предмету і незгасне бажання навчати дітей.
Видання зацікавить усіх небайдужих до освітянських проблем. Воно розраховане на краєзнавців, на істориків, на молодь.