Кузнець Т.В. Православне духовенство Уманщини XIX – початку XX століття: Монографія. – К.: Видавничо-поліграфічний центр “Київський університет”, 2006. – 607 с.

Монографія присвячена такому важливому суспільному стану як православне духовенство. На основі архівних та опублікованих джерел встановлені імена священнослужителів та інших членів причтів усіх парафій Уманського повіту. Прослідковується участь православного кліру в громадсько-політичному житті населення регіону упродовж XIX – на початку XX століття. Книга зацікавить усіх, хто вивчає історію України в цілому та історію рідного краю зокрема. Вона прислужиться для генеалогічних розвідок та краєзнавчих досліджень. Адресується науковцям, краєзнавцям, учителям, студентам, учням, усім, хто не байдужий до історії України.